SKU
4TEX-QSFP-40G-SR4

4TEX 40Gbps QSFP+ eSR4 MTP/MPO 300 m

4TEX 40Gbps QSFP+ eSR4 MTP/MPO 300 m
4TEX 40Gbps QSFP+ eSR4 MTP/MPO 300 m
Więcej informacji
Compatible Brands
Generic, FS, Cisco, Juniper, Arista, Brocade
Fiber Optic Transceivers
40G/100G Transceivers
25G/40G/100G Transceivers
40G QSFP+
Gwarancja
1 rok
Zapytaj o cenę
Trwa wysyłanie wiadomości...

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Wiadomość NIE została wysłana. Prosimy wypełnić prawidłowo wszystkie pola.
Wiadomość NIE została wysłana. Prosimy o kontakt z Działem Handlowym.
Produkt

Konfiguracja

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Nazwa firmy
Treść wiadomości
To Top