moduły optyczne

Desc

Produkty 24

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
  1. 4TEX 100G QSFP28 LR4 LC 10km
    4 929,45 zł 4 007,68 zł

    100Gb/s QSFP28 LR4 Optical Transceiver Pull-Tab Version

    Dowiedz się więcej
  2. Intel® Ethernet Optic QSFP28 SR (Extended Temp)
    Intel® Ethernet Optic QSFP28 SR (Extended Temp)
    100GbE Optics Module QSFP28 Dowiedz się więcej
  3. 4TEX 25G SFP28 LR LC 10km 1290~1330nm
    4TEX 25G SFP28 LR LC 10km 1290~1330nm
    1 022,98 zł 831,69 zł

    4TEX 25G SFP28 LR LC 10km SFF 8472

    Dowiedz się więcej
  4. 4TEX 25G SFP28 SR LC 100m 850nm
    4TEX 25G SFP28 SR LC 100m 850nm
    278,99 zł 226,82 zł

    4TEX 25G SFP28 SR LC 100m 850nm

    Dowiedz się więcej
  5. 4TEX 40Gbps QSFP+ LR4 LC 10 km
    4TEX 40Gbps QSFP+ LR4 LC 10 km
    1 752,65 zł 1 424,92 zł

    40GBASE-LR4 QSFP+ Transceiver for SMF, 4 CWDM lanes MUX/DEMUX design Dual LC connector

    Dowiedz się więcej
  6. 4TEX 40Gbps QSFP+ LX4 LC 100m on OM3 / 2km on SMF
    4TEX 40Gbps QSFP+ LX4 LC 100m on OM3 / 2km on SMF
    4TEX 40Gbps QSFP+ LX4 LC 100m on OM3 / 2km on SMF Dowiedz się więcej
  7. 4TEX 100G QSFP28  eLR4 LC 20km
    4TEX 100G QSFP28  eLR4 LC 20km
    17 298,01 zł 14 063,42 zł
    4TEX 100G QSFP28  eLR4 LC 20km Dowiedz się więcej
  8. 4TEX 40Gbps QSFP+ eSR4 MTP/MPO 300 m
    4TEX 40Gbps QSFP+ eSR4 MTP/MPO 300 m
    4TEX 40Gbps QSFP+ eSR4 MTP/MPO 300 m Dowiedz się więcej
  9. 4TEX 100G 100G QSFP28 PSM4 MPO 2km
    4TEX 100G 100G QSFP28 PSM4 MPO 2km
    2 493,30 zł 2 027,07 zł

    4TEX 100G 100G QSFP28 PSM4 MPO 2km

    Dowiedz się więcej
  10. Intel Server AdapterIntel® Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit E10GSFPSR
    Intel Server AdapterIntel® Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit E10GSFPSR
    Intel Server AdapterIntel® Ethernet SFP+ SR Optics Dowiedz się więcej
  11. Intel Server AdapterIntel® Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit E10GSFPLR
    Intel Server AdapterIntel® Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit E10GSFPLR
    Intel Server AdapterIntel® Ethernet SFP+ LR Optics, retail u Dowiedz się więcej
  12. 4TEX 40Gbps QSFP+ SR4 MTP/MPO 150 m

    4TEX 40Gbps QSFP+ SR4 MTP/MPO 150 m

    Dowiedz się więcej
  13. 4TEX 40Gbps QSFP+ LR4 PSM MTP/MPO 10 km
    1 421,68 zł 1 155,84 zł

    40Gb/s QSFP+ LR4 PSM (Parallel Single Mode) Transceiver, 10km

    Dowiedz się więcej
  14. 4TEX 40Gbps QSFP+ ER4 LC 30 km
    6 051,07 zł 4 919,57 zł

    4TEX 40Gbps QSFP+ ER4 LC 30 km

    Dowiedz się więcej
  15. 4TEX 100G QSFP28 SR4 MTP/MPO 100m
    585,81 zł 476,27 zł

    4TEX Transceiver module QSFP28 100GBASE-SR4-S MPO-12 connector 850 nm multimode 100 m Intel compatible

    Dowiedz się więcej
  16. 4TEX 100G QSFP28 CWDM4 LC 2km
    2 107,52 zł 1 713,43 zł

    100-Gbps QSFP28 CWDM4 Optical Transceiver

    Dowiedz się więcej
  17. Intel Ethernet QSFP+ SR Optics
    1 600,35 zł 1 301,10 zł
    Intel Ethernet QSFP+ SR Optics Dowiedz się więcej
  18. Intel Ethernet QSFP+ LR Optics
    6 864,96 zł 5 581,27 zł
    Intel Ethernet QSFP+ LR Optics Dowiedz się więcej
  19. Intel Ethernet SFP28 SR Optic
    932,62 zł 758,23 zł
    Intel Ethernet SFP28 SR Optic Dowiedz się więcej
  20. Supermicro LAN Add-on Cards AOC-E10GSFPSR Intel 1G/10G Dual-Rate SFP+ Short Range Transceiver
    Supermicro AOC-E10GSFPSR, SFP+, SFP+, 0 - 70 °C, Multi-mode, SR Dowiedz się więcej
  21. 4TEX Transceiver module QSFP 40GBASE-SR-BiDi LC connector 832-918 nm multimode 100 m Intel compatible
    4TEX Transceiver module QSFP 40GBASE-SR-BiDi LC connector 832-918 nm multimode 100 m Intel compatible Dowiedz się więcej
Desc

Produkty 24

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
To Top