moduły optyczne

Desc

Produkty 1-24 z 42

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
  1. 4TEX 100G QSFP28 LR4 LC 10km

    100Gb/s QSFP28 LR4 Optical Transceiver Pull-Tab Version

    Dowiedz się więcej
  2. Mellanox MMA1B00-F030D  Transceiver FDR QSFP+ MPO 850nm SR4 up to 30m DDMI
    Mellanox MMA1B00-F030D  Transceiver FDR QSFP+ MPO 850nm SR4 up to 30m DDMI

    Mellanox MMA1B00-F030D Transceiver FDR QSFP+ MPO 850nm SR4 up to 30m DDMI

    Dowiedz się więcej
  3. Mellanox MMA1B00-B150D  Transceiver 40GbE QSFP+ MPO 850nm SR4 up to 150m DDMI
    Mellanox MMA1B00-B150D  Transceiver 40GbE QSFP+ MPO 850nm SR4 up to 150m DDMI
    Mellanox MMA1B00-B150D Transceiver 40GbE QSFP+ MPO 850nm SR4 up to 150m DDMI Dowiedz się więcej
  4. Mellanox MC2210411-SR4E Optical Module 40Gb/s QSFP MPO 850nm up to 300m
    Mellanox MC2210411-SR4E Optical Module 40Gb/s QSFP MPO 850nm up to 300m

    Mellanox MC2210411-SR4E Optical Module 40Gb/s QSFP MPO 850nm up to 300m

    Dowiedz się więcej
  5. Mellanox MC2210511-LR4 Optical Module 40Gb/s FDR 10 QSFP LC-LC 1310nm LR4 up to 10km
    Mellanox MC2210511-LR4 Optical Module 40Gb/s FDR 10 QSFP LC-LC 1310nm LR4 up to 10km

    Mellanox MC2210511-LR4 Optical Module 40Gb/s FDR 10 QSFP LC-LC 1310nm LR4 up to 10km

    Dowiedz się więcej
  6. Mellanox MMA2L20-AR Optical Transceiver 25GbE 25Gb/s SFP28 LC-LC 1310nm LR up to 10km
    Mellanox MMA2L20-AR Optical Transceiver 25GbE 25Gb/s SFP28 LC-LC 1310nm LR up to 10km

    Mellanox MMA2L20-AR Optical Transceiver 25GbE 25Gb/s SFP28 LC-LC 1310nm LR up to 10km

    Dowiedz się więcej
  7. Mellanox MMA2P00-AS-SP (MMA2P00-AS Single Pack) Optical Transceiver 25GbE SFP28 LC-LC 850nm SR up to 100m
    Mellanox MMA2P00-AS-SP (MMA2P00-AS Single Pack) Optical Transceiver 25GbE SFP28 LC-LC 850nm SR up to 100m

    Mellanox MMA2P00-AS-SP (MMA2P00-AS Single Pack) Optical Transceiver 25GbE SFP28 LC-LC 850nm SR up to 100m

    Dowiedz się więcej
  8. Mellanox MMA1T00-VS Transceiver 200GbE QSFP56 MPO 850nm SR4 up to 100m
    Mellanox MMA1T00-VS Transceiver 200GbE QSFP56 MPO 850nm SR4 up to 100m

    Mellanox MMA1T00-VS Transceiver 200GbE QSFP56 MPO 850nm SR4 up to 100m

    Dowiedz się więcej
  9. Mellanox MMA1T00-HS Transceiver HDR QSFP56 MPO 850nm SR4 up to 100m
    Mellanox MMA1T00-HS Transceiver HDR QSFP56 MPO 850nm SR4 up to 100m

    Mellanox MMA1T00-HS Transceiver HDR QSFP56 MPO 850nm SR4 up to 100m

    Dowiedz się więcej
  10. Mellanox module, ETH 1GbE, 1Gb/s, SFP, Base-T, up to 100m MC3208411-T
    Mellanox module, ETH 1GbE, 1Gb/s, SFP, Base-T, up to 100m MC3208411-T

    Mellanox MFM1T02A-LR SFP+ Optical Module for 10GBASE-LR

    Dowiedz się więcej
  11. Mellanox optical module, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, LC-LC, 1310nm, LR up to 10km MFM1T02A-LR
    Mellanox optical module, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, LC-LC, 1310nm, LR up to 10km MFM1T02A-LR

    Mellanox Technologies SFP+ LR, SFP+, 10000 Mbit/s, LR, 13.4 mm, 56.5 mm, 8.5 mm

    Dowiedz się więcej
  12. Mellanox optical module, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, LC-LC, 850nm, SR up to 300m MFM1T02A-SR
    Mellanox optical module, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, LC-LC, 850nm, SR up to 300m MFM1T02A-SR
    Mellanox Technologies SFP+ SR, SFP+, 10000 Mbit/s, SR, 13.4 mm, 56.5 mm, 8.5 mm Dowiedz się więcej
  13. Mellanox MMS1C10-CM Active Optical Module 100Gb/s QSFP MPO 1310nm PSM4
    Mellanox MMS1C10-CM Active Optical Module 100Gb/s QSFP MPO 1310nm PSM4

    Up to 500m. Works also on Mellanox IB EDR Active Optical Module 100Gb/s QSFP MPO 1310nm PSM4

    Dowiedz się więcej
  14. Mellanox MMA1L30-CM Optical Module 100GbE QSFP28 LC-LC 1310nm CWDM4 Up to 2km
    Mellanox MMA1L30-CM Optical Module 100GbE QSFP28 LC-LC 1310nm CWDM4 Up to 2km

    Mellanox MMA1L30-CM Optical Module 100GbE QSFP28 LC-LC 1310nm CWDM4 Up to 2km

    Dowiedz się więcej
  15. Mellanox MMA1L10-CR Optical Transceiver 100GbE QSFP28 LC-LC 1310nm LR4 up to 10km
    Mellanox MMA1L10-CR Optical Transceiver 100GbE QSFP28 LC-LC 1310nm LR4 up to 10km

    Mellanox MMA1L10-CR Optical Transceiver 100GbE QSFP28 LC-LC 1310nm LR4 up to 10km

    Dowiedz się więcej
  16. Mellanox 100m 100G QSFP28 SWDM4 Optical Transceiver
    Mellanox 100m 100G QSFP28 SWDM4 Optical Transceiver

    Supported by Mellanox switch Onyx 3.7.1000 and above. Not supported by Mellaox NIC

    Dowiedz się więcej
  17. Mellanox MMA1B00-E100 Transceiver IB EDR up to 100Gb/s QSFP28 MPO 850nm SR4 up to 100m
    Mellanox MMA1B00-E100 Transceiver IB EDR up to 100Gb/s QSFP28 MPO 850nm SR4 up to 100m

    Mellanox MMA1B00-E100 Transceiver IB EDR up to 100Gb/s QSFP28 MPO 850nm SR4 up to 100m

    Dowiedz się więcej
  18. 4TEX 25G SFP28 LR LC 10km 1290~1330nm
    4TEX 25G SFP28 LR LC 10km 1290~1330nm

    4TEX 25G SFP28 LR LC 10km SFF 8472

    Dowiedz się więcej
  19. 4TEX 25G SFP28 SR LC 100m 850nm
    4TEX 25G SFP28 SR LC 100m 850nm

    4TEX 25G SFP28 SR LC 100m 850nm

    Dowiedz się więcej
Desc

Produkty 1-24 z 42

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
Zapytaj o cenę
Trwa wysyłanie wiadomości...

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Wiadomość NIE została wysłana. Prosimy wypełnić prawidłowo wszystkie pola.
Wiadomość NIE została wysłana. Prosimy o kontakt z Działem Handlowym.
Produkt

Konfiguracja

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Nazwa firmy
Treść wiadomości
To Top